بانک اطلاعاتی تجهیزات مخابراتی

دایرکتوری تجهیزات مخابراتی، تامین کنندگان و تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی و انواع کابل فیبرنوری و اسپلیتر فیبر نوری

معرفی شرکت فرهیختگان پیام همراه

تولید تجهیزات مخابراتی و سرمایه گذاری از اهم فعالیت های شرکت فرهیختگان پیام همراه می باشد.

تجهیزات مخابراتی بستل

بستل، تولیدکننده و عرضه کننده تجهیزات مخابراتی، انواع کابل فیبر نوری و اسپلیتر فیبر نوری
تجهیزات مخابراتی

کابل دراپ

کابل دراپ به عنوان بخش مهمی از شبکه FTTH، اتصال خارجی نهایی بین مشترکین و کابل فیدر را تشکیل می دهد. انتخاب مناسب این کابل به طور مستقیم بر قابلیت اطمینان شبکه، انعطاف پذیری عملیاتی و هزینه هاتاثیر می گذارد.

 

کابل دراپ ftth چیست؟

کابلی که برای کابل کشی فیبر به خانه در داخل (و خارج) ساختمان در پروژه های FTTH مصرف می شود آنها به طور معمول قطر کوچک، تعداد کم فیبر را داراهستند که  به صورت هوایی، زیرزمینی و یا دفن شده می باشند

 

کابل دراپ باید حداقل قدرت کشیدن 1335 نیوتن را با توجه به استاندارد صنعت داشته باشد. کابل های دراپ فیبر نوری در انواع مختلف در دسترس هستند. سه کابل استفاده شده از فیبر نورد به طور گسترده ای عبارتند از کابل دراپ تخت، کابل دراپ هوایی هشتی شکل و کابل دور گرد.

Flat Type Drop Cable

کابل دراپ تخت، با یک تخت بیرون نگاه، معمولا شامل یک ژاکت پلی اتیلن، چند الیاف و دو عضو قدرت دی الکتریک برای مقاومت در برابر خرد شدن است. کابل ذراپ فیبر معمولا حاوی یک یا دو الیاف است، با این حال، قطر کابل با تعداد فیبر تا 12 و یا بیشتر نیز در حال حاضر در دسترس است.

Flat Type Drop Cable

Figure-8 Aerial Drop Cable

کابل دراپ هوایی هشتی شکل : کابل هوایی است که به یک سیم فولادی، مجهز شده که  برای نصب آسان و اقتصادی وبرای استفاده در فضای بازمی باشدکه انعطاف کمتذی  نسبت به کابلهای فلت دارند . تعداد فیبرهای 2 تا 48 کر است. بار کششی و تحمل فشار این کابلها معمولا 6000 نیوتن است.

Figure-8 Aerial Drop Cable

Round Drop Cable

 

معمولا شامل یک فیبر انعطاف پذیر با قابلیت غیرحساس به خمش می باشد توسط یک قدرت دی الکتریک و یک پوشش بیرونی که می تواند دوام و قابلیت اطمینان را در کابل دراپ فراهم کند احاطه شده اند

Round Drop Cable

درباره نویسنده

سرکار خانم رازپوش

درج پیشنهاد

Click here to post a comment